Zadaszenia basenów

Pragniemy zaoferować Państwu Produkt, który swoją konstrukcją i zastosowaniem stworzy w otoczeniu Waszego domu miejsca sprzyjające komfortowemu wypoczynkowi od wiosny do jesieni.

Konstrukcja naszych hal jest lekka i funkcjonalna, wykonana ze specjalnych profili aluminiowych ,wypełnionych poliwęglanem, pleksą (plexiglass) lub szkłem hartownym. Hale posiadają systemy zabezpieczeń przed poderwaniem przez wiatr, niepożądanym wejściu do wnętrza hali, oraz gwarantują bezpieczeństwo dla Państwa dzieci. Zadaszenia te spełniają doskonałą rolę w utrzymaniu czystości basenu, jak i podniesieniu oraz utrzymywaniu wysokiej temperatury wody. Istnieją różne opcje zabudowy ścian bocznych i głównych według życzenia klienta. W ofercie posiadamy rożnego rodzaju drzwi: przesuwne, harmonijne, uchylne oraz okna wentylacyjne, klapy i elementy demontażowe.

Austriacka technologia , najwyższa jakość używanych materiałów oraz profesjonalne wykonanie ,gwarantują Państwu długoletnią i niezawodną eksploatację naszych produktów .

Ceny zadaszeń są zależne od wymiarów basenu oraz od wymagań klienta (różne opcje zabudowy).

! NAJWYŻSZA JAKOŚĆ !

! 5 LAT GWARANCJI !

Optima

Opcja, która w swej formie pozwala wykorzystać plac wewnątrz zadaszenia wzdłuż trzech brzegów basenu. Plac ten może służyć do wypoczynku i relaksu przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych na zewnątrz. Wypełnienie bocznych ścian pleksą lub szkłem hartowanym daje poczucie nieograniczonej swobody.

Ultima

Zadaszenie oferujące optymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni wokół basenu. Pełen komfort kąpieli i wypoczynku w dni pochmurne i deszczowe lub w porze wieczorowej. Dodatkowe zalety wizualne poprzez uzyskanie przestrzenności.

Elegance

Model w wersji standardowej, którego wypełnienie w całości stanowi pleksa lub poliwęglan lity (przejrzystość szkła). Estetyka i elegancja dająca pełną satysfakcję dla użytkownika.

Wariant

Zadaszenie idealnie dopasowane do istniejących już warunków zabudowy wokół basenu. Różnorodność koncepcji i możliwości. Projekt i kształt zadaszenia maksymalnie dostosowany do potrzeb klienta. Estetyka połączona z funkcjonalnością.

Standard

Klasyczne przykrycie basenowe chroniące basen przed wszelkimi zabrudzeniami. Ogrzewanie wody w dzień i ochrona przed wyziębianiem w nocy. Dobór odpowiedniej wysokości daje możliwość na korzystanie z uroków kąpieli bez potrzeby jego przesuwania.

Loco

Zadaszenie idealnie dopasowane do istniejących już warunków zabudowy wokół basenu. Różnorodność koncepcji i możliwości. Projekt i kształt zadaszenia maksymalnie dostosowany do potrzeb klienta. Estetyka połączona z funkcjonalnością.