Skip to main content

Zmień swój taras w ogród zimowy!

Taras to idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Jednak intensywne słońce, opady deszczu czy silny wiatr mogą pokrzyżować plany na relaks. Oszklone drzwi przesuwne czy szklane ścianki na Twoim tarasie są nie tylko funkcjonalne, ale również robią niesamowite wrażenie. System przesuwnych szyb jest lekki oraz cichy. Jednym ruchem otworzysz lub zamkniesz drzwi. Możesz je przesuwać w dowolnym kierunku. Przestronność, minimalizm, klasyczny wygląd oraz funkcjonalność – to są cechy charakterystyczne tworzonych przez nas ogrodów zimowych. Dzięki naszej fachowej pomocy możesz zyskać pomieszczenie do odpoczynku, które będzie dodatkowo dekoracją Twojego domu.

DOSTĘPNE KOLORY PROFILI

DOSTĘPNE WYPEŁNIENIA DACHU:

  • poliwęglan komorowy 8mm. bezbarwny
  • poliwęglan komorowy 8mm. dymiony
  • poliwęglan komorowy 8mm. mleczny
  • poliwęglan lity 4-6mm. bezbarwny
  • poliwęglan lity 4-6mm. dymiony
OPCJE WYPEŁNIENIA ZABUDOWY:

  • Szkło hartowane ESG 4-6mm. bezbarwne
  • Szkło hartowane ESG 4-6mm. dymione

Oranżerie tarasowe są doskonałym rozwiązaniem, aby powiększyć domową przestrzeń użytkową. Pamiętaj, że nie jest to jedynie element architektury Twojego domu, ale miejsce, które pozwala w pełni korzystać z otoczenia natury na świeżym powietrzu. Nasza siedziba mieści się w województwie dolnośląskim. W razie pytań dotyczących projektu szklanej zabudowy na wymiar zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Galeria produktu

Najwyższa jakość używanych materiałów

Profesjonalne wykonanie

Długoletnia i niezawodna eksploatacja

5 lat gwarancji

Ogród zimowy na tarasie

Zabudowa tarasów ze szkła jest miejscem integracji domu z naturalnym otoczeniem. Pozwala na bezpośredni kontakt z przyrodą przez cały rok. Może stanowić ona przedłużenie salonu, miejsce relaksu w deszczowe dni, schronienie dla roślin, a zimą tworzyć klimatyczny ogród zimowy. Taras będzie nie tylko nowoczesnym oraz pięknym dodatkiem do bryły domu, ale jednocześnie pomieszczeniem dopasowanym do Twoich indywidualnych potrzeb. Szklane zabudowy tarasów są uniwersalne, ponadczasowe oraz bardzo wytrzymałe.

Szklane zabudowy zewnętrzne – nie tylko do domu

Szklana zabudowa tarasu tworzy wspaniały klimat. Zachęca do spędzenia romantycznego wieczoru z drugą połówką, zorganizowania imprezy, spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Taka konstrukcja równie dobrze będzie wyglądać w ogródkach restauracyjnych, jak i kawiarniach. Zabudowa tarasu szkłem hartowanym stanowi doskonałą inwestycję na lata, polepszając walory użytkowe i estetyczne budynku. Zastosowanie przeszkleń w systemie przesuwnym pozwala na pełną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zabudowy ze szkła hartowanego stanowią także praktyczną barierę akustyczną, co niewątpliwie doceniają mieszkańcy głośnych okolic.

Zabudowa tarasu z poliwęglanu

Zabudowy z poliwęglanu stanowią doskonałą inwestycję na lata, polepszając walory użytkowe i estetyczne budynku. Charakteryzują się one bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi. Nasze zadaszenia tarasów na długo zachowują jak najwyższą jakość, m.in. dzięki użyciu tak wytrzymałych materiałów, jak poliwęglan. Charakteryzuje się on wysoką odpornością na szkodliwe działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także pozostaje niepodatny na łatwe powstawanie uszkodzeń mechanicznych. Wykorzystanie go jako podstawy zabudowy tarasu niesie za sobą wiele zalet.