Skip to main content

Zadaszenia basenowe

Posiadasz własny, zewnętrzny basen, jednak męczy Cię ciągłe dbanie o jego czystość? Większość zabrudzeń zależna jest od warunków pogodowych i innych czynników zewnętrznych. Przedstawiamy różnego typu zadaszenia basenu, które pozwolą Ci zabezpieczyć wodę przed spadającymi liśćmi, owadami czy deszczem. Zadaszenie basenu ogrodowego wykonane zostało z poliwęglanu, dzięki czemu zachowana jest wysoka trwałość materiału, a sama konstrukcja wygląda elegancko. Zadaszenie na basen ogrodowy oprócz skutecznej ochrony przyspiesza także nagrzewanie się wody w dzień i spowalnia jej ochładzanie nocą.

Galeria realizacji

Wiele rodzajów zadaszeń basenów

W naszej ofercie masz do wyboru zadaszenie do basenu w kilku rodzajach. Jako producent przygotowaliśmy dla Ciebie zadaszenia basenów z serii: Standard, Elegance, Loco, Optima oraz Ultima. O szczegółach każdego z nich możesz zapoznać się na przeznaczonych im podstronach. Nasze zadaszenia basenu są przesuwne, co oznacza, że w łatwy sposób można zdjąć ochronę. Mało tego, odpowiednio zaprojektowane zadaszenia do basenów ogrodowych pozwolą na korzystanie z obiektu bez konieczności przesuwania konstrukcji.

Projektujemy, tworzymy i budujemy!

Przejrzyj dostępne na naszych stronach zadaszenia basenowe. Jako producent gwarantujemy, że znajdziesz wśród nich takie, które Ci się spodobają i bez problemu dopasujesz je do swojego ogrodu. A może prowadzisz ośrodek wypoczynkowy? Pomożemy Ci z budową zadaszenia basenu — dobierzemy odpowiednią wysokość oraz wypełnienie materiału tak, aby zadaszenia na baseny ogrodowe spełniało potrzeby odwiedzających.

Stworzymy dla Ciebie projekt zadaszenia basenów z poliwęglanu oraz zrealizujemy go. W krótkim czasie zyskasz designerskie, teleskopowe zadaszenia, które zapewnią komfort kąpieli w każdych warunkach pogodowych! Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska, ale jeśli spodobało Ci się nasze zadaszenie pod basen, a nie jesteś z woj. dolnośląskiego — nie ma problemu! Obsługujemy klientów z całego kraju.

Masz pytania o teleskopowe zadaszenia basenowe? Chcesz poznać szczegóły dotyczące rodzajów naszych produktów? Napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i stworzymy wymarzone dla Ciebie zadaszenie nad basen.